Příprava na přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia pro žáky 9. tříd

Tápete a hledáte spolehlivého parťáka, který vás na přijímací testy na vysněnou SŠ připraví? Pak jsou pro vás To dáš! Přijímačky nanečisto tou správnou volbou. 96 % našich deváťáků loni uspělo u přijímaček.* Celkem máme přes 23 000 spokojených absolventů.**

Díky letité praxí víme, že nepřipravení žáci bohužel často testy napíší hluboko pod hranicemi svých možností, a to zejména z těchto čtyř důvodů: 

  1. Nezvolí si tu nejefektivnější techniku řešení
  2. Nepochopí a nedodrží zadání
  3. Špatně si rozvrhnou práci a ztratí cenný čas
  4. Nezvládnou stres a nervozitu
Žák píšící test na přijímačky.

U nás na To dáš! Přijímačkách nanečisto věříme, že na každou zkoušku se dá připravit. Každý náš deváťák/čka tak jde na zkoušku vybaven/a čtyřmi klíčovými dovednostmi pro úspěch u přijímacích testů:

Příprava na přijímací zkoušky – Žák na distanční výuce To dáš! přijímaček nanečisto
  1. Na přijímačky jdu se svou vlastní testovou strategií
  2. Vím, jak se testy bodují a co musím dodržet, abych získal/a maximum bodů
  3. Znám strukturu testu a umím si rozvrhnout čas a prioritizovat úlohy
  4. Vím, do čeho jdu, a umím pracovat se stresem

Neztrácejte cenný čas a energii nepřesnou přípravou!

S To dáš! máte zaručeno, že vás pokaždé bude čekat nová kombinace typových úloh i vysvětlení jejich správného řešení. Nic vám nezatajíme, při pravidelných návštěvách postupně projdete kompletní spektrum typových úloh. Navíc přidáme naši unikátní testovou strategii, naučíme žáky pracovat se stresem a přidáme další tajné tipy pro úspěch. Během celého roku nabízíme podporu pro žáky i rodiče (včetně průvodných webinářů s možností dotazů u všech důležitých kroků – výběr školy, podání přihlášky atd.). Naše cílená příprava je opravdu bez rizika – nabízíme záruku 100% spokojenosti. 96 % našich deváťáků loni uspělo u přijímaček.*

*Zdroj: dotazníkový průzkum provedený ve dnech 5.6.-20.7.2023; dotazník vyplnilo 813 z 5 381 oslovených absolventů. Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou škol v prvním kole přijímacího řízení. Přečtěte si notářský zápis k naší statistice.

**Jedná se o počet absolventů za sedmiletou historii projektu.

Chci u ostré zkoušky uspět – zkusím si Přijímačky nanečisto

Začít se okamžitě učit algebru k úspěchu nevede. Pečlivě si připravte zázemí – zjistěte požadavky dané školy a historické výsledky minulých uchazečů. Teď je čas na studenou sprchu – zkuste si zkoušku nanečisto jen tak bez přípravy (třeba distančně u nás na Přijímačkách nanečisto), ať víte, jak na tom jste a jak moc se musíte zlepšit.

Naše pravidelné přijímačkové dny nanečisto jsou komplexní přípravou, díky které zvládnete testy u přijímaček a dostanete se na svou vysněnou střední školu. Díky věrné simulaci zkoušky budete přesně vědět, co vás čeká!

96 % našich deváťáků loni uspělo u přijímaček.*

😊  Zbavíte se stresu. S naší přípravou neriskujete.

👩‍🏫  Přesná simulace ostrých zkoušek CERMAT.

😌 Jelikož máme v naši přípravu opravdovou důvěru, poskytujeme záruku 100% spokojenosti.

👪  Myslíme i na rodiče, provedeme je celým přijímacím řízením.

❗Rozvrhněte si správně čas a vyvarujte se zbytečných ztrát bodů

Koupit Přijímačky nanečisto

Příprava na přijímací zkoušky – další informace

Přijímačkové dny nanečisto – průběh a varianty 

Ne každému vyhovuje strávit celý den ve škole, a proto vedle prezenční formy se základním rozborem řešení (testy a výuka) u nás ve škole nabízíme také možnost prezenční formy s podrobným rozborem řešení (testy ve škole + on‑line videorozbory, ke kterým se můžete kdykoli vrátit) nebo distanční formy  s podrobným rozborem řešení testů a výuky (doma online se živým průvodcem + videorozbory). 

Jak funguje naše pravidelná příprava – jaké předplatné si vybrat?

Nabízíme zvýhodněná předplatné, která fungují jako předplacený kredit na určitý počet účastí. Sami si pak v rámci předplatného volíte termíny účasti i jejich formu (prezenční či distanční). Formy lze libovolně kombinovat, což vřele doporučujeme, neboť každá poskytuje žákovi jinou konkurenční výhodu.

Kromě nákupu 1 účasti nabízíme také zvýhodněné balíčky
s více termíny. Ze zkušenosti víme, že po 5 účastech se
začnou výsledky žáka výrazně zlepšovat.

1 účast

750 Kč

750 Kč za 1 účast

5 účastí

3 700 Kč

740 Kč za 1 účast

10 účastí

7 200 Kč

základ

15 účastí

10 690 Kč

beru to vážně

Neomezeně

14 900 Kč

sezóna 2023/2024

Kromě 100% záruky spokojenosti
máte i plnou flexibilitu.

Koupit Přijímačky nanečisto

Po zakoupení můžete v rámci svého předplatného termíny i formu přípravy libovolně měnit. Kromě distanční účasti nabízíme i prezenční Přijímačky nanečisto. Můžete tedy přijít i několikrát k nám do školy na Praze 4 a vyzkoušet si atmosféru zkoušky přímo ve třídě.

Aktuální nabídku předplatných najdete na www.todas.cz 

Pro pochopení principu testů a pro co nejlepší přípravu doporučujeme absolvovat alespoň pět zkouškových dnů (5 účastí). Pokud se hlásíte na školu, kde je velká konkurence (například IT a technické obory průmyslovek), doporučujeme minimálně deset zkouškových dnů (10 účastí). Nelze to ale vždy paušalizovat – záleží na každém žákovi a konkurenci na vybraných školách. Proto jsme pro vás vytvořili unikátní seznam středních škol, kde se dozvíte vše podstatné.

Rádi vám proto s výběrem střední školy poradíme na základě naší databáze bodové hranice pro přijetí na vybrané SŠ (skóre posledního přijatého) z minulých let a vašich potřeb. Stačí zavolat na +420 736 276 133 nebo napsat na ahoj@to‑das.cz.

Tým To dáš! Přijímačky nanečisto 💛

*Zdroj: dotazníkový průzkum provedený ve dnech 5.6.-20.7.2023; dotazník vyplnilo 813 z 5 381 oslovených absolventů. Úspěšnost = přijetí alespoň na jednu ze dvou škol v prvním kole přijímacího řízení. Přečtěte si notářský zápis k naší statistice.

**Jedná se o počet absolventů za sedmiletou historii projektu.Zpracovávám objednávku