Příprava na přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia pro žáky 9. tříd

Tápete a hledáte spolehlivého parťáka, který vás na přijímací testy na vysněnou SŠ připraví? Pak jsou pro vás To dáš! Přijímačky nanečisto tou správnou volbou. Naše komplexní příprava na přijímací zkoušky se chlubí úspěšností až 96 % našich žáků.

Díky letitou praxí víme, že nepřipravení žáci bohužel často testy napíší hluboko pod hranicemi svých možností, a to zejména z těchto čtyř důvodů: 

  1. Nezvolí si tu nejefektivnější techniku řešení
  2. Nepochopí a nedodrží zadání
  3. Špatně si rozvrhnou práci a ztratí cenný čas
  4. Nezvládnou stres a nervozitu
Žák píšící test na přijímačky.

U nás na To dáš! Přijímačkách nanečisto věříme, že na každou zkoušku se dá připravit. Každý náš deváťák/čka tak jde na zkoušku vybaven/a čtyřmi klíčovými dovednostmi pro úspěch u přijímacích testů:

Příprava na přijímací zkoušky – Žák na distanční výuce To dáš! přijímaček nanečisto
  1. Na přijímačky jdu se svou vlastní testovou strategií
  2. Vím, jak se testy bodují a co musím dodržet, abych získal maximum bodů
  3. Znám strukturu testu a umím si rozvrhnout čas a prioritizovat
  4. Vím, do čeho jdu a umím pracovat se stresem

Neztrácejte cenný čas a energii nepřesnou přípravou!

S To dáš! máte zaručeno, že vás pokaždé bude čekat nová kombinace typových úloh i vysvětlení jejich správného řešení. Nic vám nezatajíme, při pravidelných návštěvách postupně projdete kompletní spektrum typových úloh. Navíc přidáme naši unikátní testovou strategii, naučíme žáky pracovat se stresem a přidáme další tajné tipy pro úspěch. Během celého roku nabízíme podporu pro žáky i rodiče (včetně průvodných webinářů s možností dotazů u všech důležitých kroků – výběr školy, podání přihlášky, zápis či odvolání po zkoušce). Naše cílená příprava je opravdu bez rizika – nabízíme záruku 100% spokojenosti a naše úspěšnost u ostré zkoušky je již několik let přes 96 %.

Chci u ostré zkoušky uspět – zkusím si Přijímačky nanečisto

Začít se okamžitě učit algebru k úspěchu nevede. Pečlivě si připravte zázemí – zjistěte požadavky dané školy a historické výsledky minulých uchazečů. Teď je čas na studenou sprchu – zkuste si zkoušku nanečisto jen tak bez přípravy (třeba distančně u nás na Přijímačkách nanečisto), ať víte, jak na tom jste a jak moc se musíte zlepšit.

Naše pravidelné přijímačkové dny nanečisto jsou komplexní přípravou, díky které zvládnete testy u přijímaček a dostanete se na svou vysněnou střední školu. Díky věrné simulaci zkoušky budete přesně vědět, co vás čeká!

  Naši žáci mají každoročně úspěšnost u „ostré“ zkoušky přes 96 %. 

😊  Zbavte se stresu. S naší přípravou neriskujete.

👩‍🏫  Přesná simulace ostrých zkoušek CERMAT.

😌 Jelikož máme v naši přípravu opravdovou důvěru, poskytujeme záruku 100% spokojenosti.

👪  Myslíme i na rodiče, provedeme je celým přijímacím řízením.

❗Rozvrhněte si správně čas a vyvarujte se zbytečných ztrát bodů

Koupit Přijímačky nanečisto

Příprava na přijímací zkoušky – další informace

Přijímačkové dny nanečisto – průběh a varianty 

Ne každému vyhovuje strávit celý den ve škole, a proto vedle prezenční formy (testy a výuka) u nás ve škole nabízíme také možnost prezenční kombinované (testy ve škole + on‑line videorozbory, ke kterým se můžete kdykoli vrátit) nebo distanční formy testů a výuky (doma online se živým průvodcem + videorozbory). 

Jak funguje naše pravidelná příprava – jaké předplatné si vybrat?

Nabízíme zvýhodněná předplatná, která fungují jako předplacený kredit na určitý počet účastí. Sami si pak v rámci předplatného volíte termíny účasti i jejich formu (prezenční či distanční). Formy lze libovolně kombinovat, což vřele doporučujeme, neboť každá poskytuje žákovi jinou konkureční výhodu.

Kromě nákupu 1 účasti nabízíme také zvýhodněné balíčky
s více termíny. Ze zkušenosti víme, že po 5 účastech se
začnou výsledky žáka výrazně zlepšovat.

1 účast

720 Kč

720 Kč za 1 účast

3 účasti

2 055 Kč

685 Kč za 1 účast

5 účastí

3 250 Kč

650 Kč za 1 účast

10 účastí

5 700 Kč

570 Kč za 1 účast

Neomezeně (až 21 termínů)

9 450 Kč

sezóna 2022/2023

Kromě 100% záruky spokojenosti
máte i plnou flexibilitu.

Koupit Přijímačky nanečisto

Po zakoupení můžete v rámci svého předplatného termíny i formu přípravy libovolně měnit. Kromě distanční účasti nabízíme i prezenční či kombinované Přijímačky nanečisto. Můžete tedy přijít i několikrát k nám do školy na Praze 4 a vyzkoušet si atmosféru zkoušky přímo ve třídě.

Aktuální nabídku předplatných najdete na www.todas.cz 

Pro pochopení principu testů a pro co nejlepší přípravu doporučujeme absolvovat alespoň pět zkouškových dnů (5 účastí). Pokud se hlásíte na školu, kde je velká konkurence (například IT a technické obory průmyslovek), doporučujeme minimálně deset zkouškových dnů (10 účastí). Nelze ale vždy paušalizovat – záleží na každém žákovi a konkurenci na vybraných školách. Proto jsme pro vás vytvořili unikátní seznam středních škol, kde se dozvíte vše podstatné.

Rádi vám proto s výběrem poradíme na základě naší databáze bodové hranice pro přijetí na vybrané SŠ (skóre posledního přijatého) z minulých let a vašich potřeb. Stačí zavolat na +420 736 276 133 nebo napsat na ahoj@to‑das.cz.

Tým To dáš! Přijímačky nanečisto 💛

Text dotazu:e nejsou povoleny.Zpracovávám objednávku